Kadry i płace

 

 

 

Usługi kadrowo-płacowe dla firm

Obsługa kadrowo-płacowa pracowników przez pracodawcę wiąże się z licznymi wymogami, które musi spełnić przedsiębiorca. Do wymogów tych zaliczają się obowiązek m.in. zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów pracowniczych, a także spełnienie przepisów związanych z RODO. Dla wielu przedsiębiorców oznacza to przede wszystkim konieczność utrzymywania osobnych, wyspecjalizowanych działów.

Dedykowana oferta – outsourcing dla firm

W gronie Ekspertów Mazars znajduje się wielu doświadczonych księgowych, którzy świadczą najbardziej skomplikowane usługi kadrowo-płacowe, których potrzebują przedsiębiorcy. Specjaliści Mazars doskonale rozumieją problematykę rachunkowo-rozliczeniową, a także meandry systemu prawno-podatkowego. Poinformują Państwa na temat wszelkich obowiązków nakładanych na pracodawcę, które wynikają z Kodeksu Pracy. Swoją kompleksową wiedzę oraz doświadczenie, które zebrali podczas pracy dla klientów, małych, średnich i dużych firm, przekazują w licznych artykułach.

Kadry i płace – blog dla przedsiębiorców

Artykuły pisane przez Ekspertów Mazars zawierają omówienie ciekawszych przypadków z życia przedsiębiorców, jak i interpretacje złożonych przepisów podatkowych. Znajdą tu Państwo nie tylko informacje na temat Ochrony Pracowników, ale także rozliczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, czy Tarczy Antykryzysowej. Dowiecie się także jak przygotować się do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką, a w razie pytań do kontaktu poprzez formularz na stronie.